Wpisy użytkownika KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥ z dnia 21 maja 2011

Liczba wpisów: 8

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: '' zamknę się w łazience i będę patrzeć na kuszące ostrze żyletki, a jeśli jej użyję to zapewne wytnę twoje imię . ''
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: złamałeś mi serce .... a tego w gips nie wsadzisz .....
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: Ja po prostu mam dość , tych pieprzonych rozczarowań, każdego dnia..
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: a jeśli powiem, że kogoś kocham. domyślisz się, że chodzi o Ciebie?..
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: ` i znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę .`..
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: tak ! przyznaje sie, nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjecie. a to wszystko przez to, ze jestes tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: 'Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'
 

ewciaaxd
 
KISS ME HARD BEFORE YOU GO ♥: dlaczego tak jest, że ludzie zakochują się bez wzajemności? a potem leczą się z tej chorej miłości do kogoś. próbują normalnie żyć, ale wcale im to nie wychodzi. udają przed wszystkimi, że jest ok, a tak naprawdę nie mogą już wytrzymać ciężaru tej toksycznej miłości. po co to wszystko? czy życie nie byłoby łatwiejsze bez takich problemów?
  • awatar Malincia xD: no pewnie i by było łatwiejsze .. zapraszam do mnie ; )
  • awatar pp.: no życie by było za łatwe,to po pierwsze,a po drugie to to daje nam kopa,taka miłość może nas nauczyć wiele dobrego.Trzeba czerpać z tego naukę.Być może ma to odbicie w pasji lub innej zajawce.Należy szukać w tym głębszego sensu a analizować przerzucając to za plecy, wyciskając pod nogi dobro.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›